Werkzaamheden riool Mosterdsteeg
We gaan het riool renoveren met een speciale techniek: relining. Hierbij versterken we de binnenkant van het riool zonder de straat open te breken. Dit zorgt ervoor dat het riool weer tientallen jaren mee kan.
De werkzaamheden beginnen op maandag 19 oktober en duren tot en met dinsdag 27 oktober.
Wateroverlast komt bijna niet voor. Toch kan het zijn dat er water via het toilet omhoogkomt. Het is voor omwonenden daarom verstandig om de deksel van het toilet te sluiten en af te dekken met iets zwaars, bijvoorbeeld een gevulde emmer.
Om het riool te kunnen renoveren sluiten we de huisaansluitingen op het hoofdriool tijdelijk af.
Omwonenden krijgen een brief met informatie en instructies over het gebruik van uw rioolhuisaansluiting. Er wordt hierbij gewerkt met groene en rode kaarten. Bij een rode kaart wordt verzocht de riolering niet of zo min mogelijk te gebruiken.
De uitgang van de mosterdsteeg naar de Breestraat is tijdens de werkzaamheden afgesloten. De uitgang naar de Botermarkt blijft open, maar is door de werkzaamheden erg smal.