Werkzaamheden Langegracht

7 april 2026, 15:01

Met deze brief informeren we u over de werkzaamheden die binnenkort plaatsvinden op de Langegracht. Hieronder leest u welke werkzaamheden worden uitgevoerd, wat dit voor u betekent.

Wat en wanneer?

We gaan de bomen snoeien aan de Langegracht. De werkzaamheden starten op maandag 13 april. Naar verwachting duren de werkzaamheden tot en met vrijdag 17 april. We werken elke dag van 07.00 uur tot 16.00 uur. Door het weer of andere onverwachte omstandigheden kan het nodig zijn om de planning aan te passen.

Bereikbaarheid

We werken in fases. Dit betekent dat we steeds een deel van de straat aanpakken en daarna doorgaan naar het volgende stuk. Zo proberen we de overlast zo klein mogelijk te houden. Het kan zijn dat u tijdelijk minder makkelijk bij uw woning kunt komen. Fietsers worden tijdens de werkzaamheden omgeleid met hulp van verkeersregelaars.

Parkeren

Om het werk goed uit te kunnen voeren hebben we ruimte nodig. Daarom plaatsen we tijdelijke parkeerverboden.

Overlast

We doen ons uiterste best om zo min mogelijk overlast te veroorzaken. Maar u krijgt ongetwijfeld iets mee van de werkzaamheden.