- Ga direct naar: inhoud, hoofdnavigatie, service menu, zoeken
Herinrichting Willem de Zwijgerlaan
De Willem de Zwijgerlaan wordt momenteel ingrijpend aangepast. Dat is nodig, omdat het wegdek versleten was en de weg niet meer voldeed aan de verkeerskundige eisen. De huidige weg splitst Leiden Noord in een noordelijk en zuidelijk deel. Door de bouw van twee tunnels worden deze buurten beter met elkaar verbonden.
Het resultaat van de herinrichting zal voor de bewoners van Leiden Noord, en ook voor de stad en regio, een grote verbetering betekenen. Voor het zo ver is zullen weggebruikers rekening moeten houden met overlast en vertragingen. De werkzaamheden zijn in volle gang en duren nog tot 2013.
Let op! De werkzaamheden zorgen voor een andere verkeersituatie dan u gewend bent. Houd hier de omleidingen en wegversmallingen in de gaten.
Meer informatie:
Fotogalerij: werkzaamheden in beeld
Filmpjes Willem de Zwijgerlaan
Er zijn filmpjes te bekijken over de Willem de Zwijgerlaan:
- Bezoek pers aan de bouwput Kooitunnel, 9 maart 2011
Leiden werkt aan een betere bereikbaarheid
Leiden werkt aan het verbeteren van de bereikbaarheid van de stad. De Willem de Zwijgerlaan is het eerste grote bereikbaarheidproject. Voor informatie over andere werkzaamheden aan de weg en verkeersprojecten in Leiden, kijk op: www.leiden.nl/bereikbaarheid.
Oude nieuwsberichten zijn terug te vinden in het nieuwsarchief.
Laatste nieuws
Spelen op de Willem de Zwijgerlaan
maandag, 14 mei 2012Zaterdag 12 mei was het feest op een deel van de nieuwe Willem de Zwijgerlaan. Het was mooi weer en veel kinderen en ouders genoten van de activiteiten.
Werkzaamheden zuidbaan Willem de Zwijgerlaan en kruising Marnixstraat
vrijdag, 11 mei 2012Het viaduct bij de Gooimeerlaan is vanaf 14 mei in gebruik. De werkzaamheden verplaatsen zich dan naar de omgeving van het viaduct.
Werkzaamheden aan Nieuwe Marnixstraat en ventweg zorgen voor stremmingen
maandag, 2 april 2012Vanaf 9 april starten we met werkzaamheden aan de noordelijke ventweg. Daarna werken we aan de Nieuwe Marnixstraat. Hierdoor is de Nieuwe Marnixstraat afgesloten tot ongeveer eind september.
Sidebar
Online zaken doen
Contact
Voor meer informatie, klachten of suggesties voor de Willem de Zwijgerlaan:
Servicepunt Bouwen en Wonen
Filmpjes
Bekijk de filmpjes van Leiden.














