Elisabeth Koolaartstraat - herbestrating (2023-254)
Met deze brief vertellen we u over de werkzaamheden die binnenkort plaatsvinden in de Elisabeth Koolaartstraat. Hieronder leest u wat dit voor u betekent.
Wat gaan we doen
De parkeervakken ter hoogte van huisnummer 21 zijn aan onderhoud toe. We gaan dit opnieuw bestraten. Deze werkzaamheden doen we zoveel mogelijk met hergebruik van het aanwezige materiaal. Maar kapot materiaal vervangen we voor nieuw.
De gemeente houdt zoveel mogelijk rekening met het aanhouden van de bestaande hoogte van het straatwerk. We voeren geen werkzaamheden uit op uw terrein.
Start werkzaamheden
De werkzaamheden starten op maandag 16 oktober. Naar verwachting duren deze werkzaamheden tot en met vrijdag 20 oktober. Door het weer of andere onverwachte omstandigheden kan de uitvoering van de planning afwijken.
Bereikbaarheid
Tijdens de werkzaamheden kan er hinder ontstaan maar uw woning blijft bereikbaar.
Parkeren
Omdat de parkeervakken opnieuw bestraat worden, gaan we parkeerverboden plaatsen. Wilt u uw auto tijdelijk op een andere plek parkeren.
Tijdelijk andere plek aanbieden huisvuil
Het kan zijn dat het huisvuil tijdelijk op een andere plek moet worden aangeboden. Dit kan op plekken waar de straat niet opgebroken is en de vuilniswagen kan komen. De ophaaldagen van het huisvuil blijven zoals u die gewend bent.
Overlast
De werkzaamheden gaan samen met geluidshinder. We doen ons uiterste best om zo min mogelijk overlast te veroorzaken. Maar u krijgt ongetwijfeld iets mee van de werkzaamheden.
Vragen
Heeft u vragen na het lezen van deze brief? Bel dan met de gemeente Leiden, telefoonnummer 14 071 - keuze 3 (maandag tot en met vrijdag 9.00-17.00 uur) of stuur een contactformulier.
Met vriendelijke groet,
W. van der Burg
Projectcoördinator Cluster Beheer